HogwartsCastle
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Sonia Michelle Williams

2 posters
YazarMesaj
Sonia Michelle Williams
Slytherin 6. Sınıf & Yönetici
Slytherin 6. Sınıf & Yönetici
Sonia Michelle Williams

Sonia Michelle Williams Empty
MesajKonu: Sonia Michelle Williams   Sonia Michelle Williams Icon_minitime1Ptsi Haz. 08, 2009 9:30 pm

Karakterin;
Adı ve Soyadı: Sonia Michelle Williams
Rp Deneyimi: 3 yıl oldu ^^
Rp Puanı: 93

Sorular

I. Hogwarts'ta seçmeli olarak girebileceğin tek bir ders ve önünde dört tane seçeneğin var. Bunlar; Sihir Tarihi, KsKs, SYB ve İksir'dir. Hangisini seçerdin? Neden?

Like a Star @ heaven KsKs, çünkü kendimi koruyabileceğim ve düşmanımı etkisiz hale getirebileceğim en ideal derstir.

II. Yılsonu sınavında yakın arkadaşlarından biri kopya çekti ve şans eseri profesöre yakalanmadı. Büyük ihtimalle çektiği soru iyi bir puan almasını sağlıyacak ve belki de seni geçecek. Kopya çektiğini profesöre söyler miydin? Neden?

Like a Star @ heaven Tabii ki söylerdim. Çünkü herkes hakettiği puanı almalı. Eğer ben ondan yüksek bir puan alacaksam ve o bu kopyayla beni geçecekse hemen ispiyonlarım.

III. Bir çatışmanın ortasındasın. Yanında seninle birlikte savaşan arkadaşın yenilmek üzere. Onu kurtarmak için bir şansın var. Ama onu kurtarırsan sen kesinlikle yaralanıcaksın. Bu durumda ne yapardın?

Like a Star @ heaven Çok yakın bir arkadaşımsa onu kurtarır kendim yaralanırdım. Çünkü o yenilmek üzere ve ben hiçbir yara almadım. Evet, onun için bu fedakarlığı yapardım.

IV. Arkadaşınla bir oyun oynuyorsun ve seyirci yok (Örneğin; Satranç). Sıra sende ve oyunu kaybediyorsun. Arkadaşının bir an dikkati dağılıyor ve gözünü başka yöne çeviriyor. Hile yaparak oyunu kendi yönüne çevirir miydin? Neden?

Like a Star @ heaven Çevirirdim. Çünkü benimle dalga geçeceğinden endişe ederdim.
Oğuz Alhan
Ölü

Sonia Michelle Williams Empty
MesajKonu: Geri: Sonia Michelle Williams   Sonia Michelle Williams Icon_minitime1Ptsi Haz. 08, 2009 9:42 pm

Slyhterin!!!

Sonia Michelle Williams
1 sayfadaki 1 sayfası